HAKKIMIZDA


HAKKIMIZDA

Gazmatik ile birlikte büyük şehirlerdeki doğalgaz abonelerine 7 gün 24 saat açık self-servis kiosklar üzerinden kart dolum işlemlerine daha kolay ulaşım sağlamaktadır.

Abonelerin çoğu sağladığı kolaylıklardan dolayı ön ödemeli kart tercih etmektedir. Ön ödemeli kart ev bütçesi için önemli bir denge aracı iken aynı zamanda da fatura gecikme cezasından kaçınmayı sağlamaktadır. 7 gün 24 saat açık olan “Gazmatik” ile dolum yapabilme avantajı ise gaz gibi temel ihtiyaçların kesilmesinden kaçınmak için önemli rol oynamaktadır.

Kurumlar, gişe yetkililerine destek olmak ve kart abonelerinin gaz yükleme işlemlerini kolaylaştırmak için bir çözüm ihtiyacı belirlemiştir. Kart dolum için kiosk sistemi inovatif bir çözümdür.

2016 yılından beri Başkent Doğalgaz, “Gazmatik” kiosk operasyonunu,  Birleşik Ödeme Hizmetleri ve E-Para A.Ş. ile birlikte yürütmektedir. Birleşik Ödeme, ürettiği inovatif, pratik, güvenilir ve farklı çözümler ile sahip olduğu akıllı ödeme teknolojileri aracılığıyla müşterilerine ve iş ortaklarına avantajlar sağlayan, ürün çeşitliliği konusunda en geniş yelpazeye sahip ödeme hizmetleri şirketidir.